Contactpersonen proefstudeerdagen

Hier kun je met betrekking tot proefstudeerdagen de contactpersonen per opleiding vinden.

Klik op de opleiding om de opleidingspagina te bezoeken.

Opleiding Plaats Contactpersoon proefstuderen
Bedrijfskunde en agribusiness Den Bosch Gerrion van der Spruijt
Email: G.vanderSpruijt@has.nl
Bedrijfskunde en agribusiness Venlo

Ingrid Geurts,
Veronika Krizanova
en Marloe Brouwers

Email: I.Geurts@has.nl,
V.Krizanova@has.nl,
M.Brouwers@has.nl

Dier- en veehouderij Den Bosch Garry Vos
Email: G.Vos@has.nl
Food Innovation Den Bosch Marion Klerx
Email: M.Klerx@has.nl
Food Innovation Venlo

Ingrid Geurts,
Veronika Krizanova
en Marloe Brouwers

Email: I.Geurts@has.nl,
V.Krizanova@has.nl,
M.Brouwers@has.nl

Geo Media & Design Den Bosch Tanycha Roos
E-mail: T.Roos@has.nl
International Farm Management Venlo Ingrid Geurts,
Veronika Krizanova
en Marloe Brouwers

Email: I.Geurts@has.nl,
V.Krizanova@has.nl,
M.Brouwers@has.nl
Horticulture & Business Management Den Bosch

Maud Putters en Talitha van Son
E-mail: M.Putters-Bruurs@has.nl, T.vSon@has.nl

International Food & Agribusiness Den Bosch

Maud Putters en Esther van Lieshout
E-mail: M.Putters-Bruurs@has.nl, E.vLieshout@has.nl

Management van de Leefomgeving Den Bosch

Tanycha Roos
E-mail: T.Roos@has.nl

Milieukunde Den Bosch

Anky Huijmans
E-mail: A.Huijmans@has.nl

Toegepaste Biologie Den Bosch

Ingrid Pulskens en Monique Huisden
E-mail: I.Pulskens, Mo.huisden@has.nl

Toegepaste Biologie Venlo Ingrid Geurts,
Veronika Krizanova
en Marloe Brouwers

Email: I.Geurts@has.nl,
V.Krizanova@has.nl,
M.Brouwers@has.nl

Tuinbouw en akkerbouw

Den Bosch

Maud Putters en Talitha van Son
E-mail: M.Putters-Bruurs@has.nl, T.vSon@has.nl

Voedingsmiddelentechnologie Den Bosch

Mariola van den Bosch
E-mail: M.vandenBosch@has.nl


Overzicht proefstudeerdagen

Wil je weten welke proefstudeerdagen HAS Hogeschool allemaal aanbiedt? Kijk op onze pagina proefstuderen voor een overzicht van alle data.