Kun jij energie krijgen van een oude palmboom?

Palm Power Challenge

Bekijk hier ons overzicht van onze studieadviseurs van alle hbo Bachelor opleidingen van HAS Hogeschool. 

Venlo

BEDRIJFSKUNDE EN AGRI-FOODBUSINESS

Astrid Jillings

Astrid Jillings

Studieadviseur
A.Jillings@has.nl 088 - 890 30 79
Den Bosch

BEDRIJFSKUNDE EN AGRI-FOODBUSINESS

Sandra Valk

Sandra Valk

Studieadviseur
s.valk@has.nl 088 - 890 36 75
Venlo

Business Management in Agriculture & Food

Astrid Jillings

Astrid Jillings

Studieadviseur
A.Jillings@has.nl 088 - 890 30 79
Den Bosch

Dier- en veehouderij

Annemarie Kerkhof

Annemarie Kerkhof

Studieadviseur
A.Kerkhof@has.nl 088 - 890 36 59
Venlo

Food Innovation

Ryanne Wijnhoven

Ryanne Wijnhoven

Studieadviseur Food Innovation in Venlo
ry.wijnhoven@has.nl 088 - 890 30 78
Den Bosch

Food Innovation

Caroline Kesselaer

Caroline Kesselaer

Studieadviseur
C.Kesselaer@has.nl 088 - 890 37 20
Den Bosch

Geo Media & Design

Tom van Duijnhoven

Tom van Duijnhoven

Studieadviseur
T.vanDuijnhoven@has.nl 088 - 890 32 13
Den Bosch

Horticulture & Business Management

Maaike Mikkers

Maaike Mikkers

Studieadviseur
M.Mikkers@has.nl 088 - 890 37 89
Den Bosch

International Food & Agribusiness

Esther van Lieshout

Esther van Lieshout

Studieadviseur
E.vLieshout@has.nl 088 - 890 33 99
Den Bosch

Management van de Leefomgeving

Monique Huberts

Monique Huberts

Studieadviseur
M.Huberts@has.nl 088 - 890 38 22
Den Bosch

Milieukunde

Pauline Spitters

Pauline Spitters

Studieadviseur
P.Spitters@has.nl 088 - 890 36 30
Venlo

Toegepaste Biologie

Ryanne Wijnhoven

Ryanne Wijnhoven

Studieadviseur Food Innovation in Venlo
ry.wijnhoven@has.nl 088 - 890 30 78
Den Bosch

Toegepaste Biologie

Jeanie van Driel

Jeanie van Driel

Studieadviseur
studieadviseurtb@has.nl 088-890 31 26
Den Bosch

Tuinbouw en akkerbouw

Maaike Mikkers

Maaike Mikkers

Studieadviseur
M.Mikkers@has.nl 088 - 890 37 89
Den Bosch

Voedingsmiddelentechnologie

Ellen Mauriks

Ellen Mauriks

Studieadviseur
E.Mauriks@has.nl 088 - 890 37 48