Hoofdmenu

Studiekeuze-helper

Bekijk hier ons overzicht van onze studieadviseurs van alle hbo Bachelor opleidingen van HAS Hogeschool. 

Venlo

BEDRIJFSKUNDE EN AGRI-FOODBUSINESS

Astrid Jillings

Astrid Jillings

Studieadviseur Bedrijfskunde en agri-foodbusiness
A.Jillings@has.nl 088 - 890 30 79
Den Bosch

BEDRIJFSKUNDE EN AGRIBUSINESS

Sandra Valk

Sandra Valk

Studieadviseur Bedrijfskunde en agribusiness en Bedrijfskunde en foodbusiness
s.valk@has.nl 088 - 890 36 75
Den Bosch

Bedrijfskunde en foodbusiness

Sandra Valk

Sandra Valk

Studieadviseur Bedrijfskunde en agribusiness en Bedrijfskunde en foodbusiness
s.valk@has.nl 088 - 890 36 75
Venlo

Business Management in Agriculture & Food

Astrid Jillings

Astrid Jillings

Studieadviseur Bedrijfskunde en agri-foodbusiness
A.Jillings@has.nl 088 - 890 30 79
Venlo

Food Innovation

Ryanne Wijnhoven

Ryanne Wijnhoven

Studieadviseur Food Innovation, Healthy Living en Toegepaste Biologie
ry.wijnhoven@has.nl 088 - 890 30 78
Den Bosch

Food Innovation

Caroline Kesselaer

Caroline Kesselaer

Studieadviseur Food Innovation
C.Kesselaer@has.nl 088 - 890 37 20
Den Bosch

Geo Media & Design

Jeanie van Driel

Jeanie van Driel

Studieadviseur Geo Media & Design
Je.vanDriel@has.nl 088-890 31 26
Venlo

Healthy Living

Ryanne Wijnhoven

Ryanne Wijnhoven

Studieadviseur Food Innovation, Healthy Living en Toegepaste Biologie
ry.wijnhoven@has.nl 088 - 890 30 78
Den Bosch

Horticulture & Business Management

Maaike Mikkers

Maaike Mikkers

Studieadviseur Horticulture & Business Management en Tuinbouw en akkerbouw
M.Mikkers@has.nl 088 - 890 37 89
Den Bosch

International Food & Agribusiness

Esther van Lieshout

Esther van Lieshout

Studieadviseur International Food & Agribusiness
E.vLieshout@has.nl 088 - 890 33 99
Den Bosch

Management van de Leefomgeving

Monique Huberts

Monique Huberts

Studieadviseur Management van de Leefomgeving
M.Huberts@has.nl 088 - 890 38 22
Den Bosch

Milieukunde

Pauline Spitters

Pauline Spitters

Studieadviseur Milieukunde
P.Spitters@has.nl 088 - 890 36 30
Venlo

Toegepaste Biologie

Ryanne Wijnhoven

Ryanne Wijnhoven

Studieadviseur Food Innovation, Healthy Living en Toegepaste Biologie
ry.wijnhoven@has.nl 088 - 890 30 78
Den Bosch

Toegepaste Biologie

Carly Verhagen

Carly Verhagen

Studieadviseur Toegepaste Biologie
studieadviseurtb@has.nl 088 - 890 36 32
Den Bosch

Veehouderij

Annemarie Kerkhof

Annemarie Kerkhof

Studieadviseur Veehouderij
A.Kerkhof@has.nl 088 - 890 36 59
Den Bosch

Tuinbouw en akkerbouw

Maaike Mikkers

Maaike Mikkers

Studieadviseur Horticulture & Business Management en Tuinbouw en akkerbouw
M.Mikkers@has.nl 088 - 890 37 89
Den Bosch

Voedingsmiddelentechnologie

Ellen Mauriks

Ellen Mauriks

Studieadviseur Voedingsmiddelentechnologie
E.Mauriks@has.nl 088 - 890 37 48